Nasz dziennik to miejsce na sprawy bieżące – tym razem przedstawiamy wydarzenie styczniowe – zlot 2017. To niesamowite wydarzenie, do którego za sprawą nagranych filmików możesz zajrzeć i posłuchać wartościowych prelekcji.

Co to jest zlot 2017?

Zlot to już tradycyjne, coroczne spotkanie dla kobiet organizowane przez Agatę Dutkowską (Agata Dutkowska).

Agata Dutkowska prowadzi Latającą Szkołę, a w różnych miastach odbywają się comiesięczne spotkania dla kobiet – Kręgi.

Tegoroczny zlot już za nami. Warto posłuchać prelekcji i nabrać smaku na zlot kolejny. Posłuchajcie, co robią inne kobiety, jak to robią, co jest ich motywacją – nie tylko do pracy, ale przede wszystkim do stylu życia, jaki prowadzą. Posłuchaj, co je kręci.

Zlot 2017 – jak było?

Ten film oddaje niesamowitą atmosferę wydarzenia!

Zlot 2017 – wybrane prelekcje

Kobiety mówią o swojej życiowej, zawodowej drodze, o tym co dla nich ważne, co bieżące. Prezentujemy wybrane przez nas prelekcje.

Aleksandra Więcka

Aleksandra Więcka mówi o przyszłości: najważniejsza jest świadomość, że to Ty tworzysz przyszłość, ona nie powstaje sama, nic się nie “udaje” i “dzieje” samo z siebie. Jak tworzyć przyszłość? Posłuchajcie,jak stać się odpowiedzialnym za dużą część przyszłości.

Margaret Żukowska

Margaret Żukowska mówi o przekonaniach. Kto z Was choć raz nie pomyślał: “Na chleb się ciężko pracuje” lub “Wielkie pieniądze to nie dla mnie” albo też “Biznes się ciężko buduje” oraz “Konkurencja jest duża”..?

Pomysły jak rozwiązać kryzys przekonań znajdziecie w jej prelekcji. Margaret Żukowska opowiada, jak poradziła sobie ze swoimi przekonaniami i – z racji swojego biznesu – jak może w tym procesie pomóc coach.

Kasia Pilitowska

Kasia Pilitowska opowiada o roli jedzenia i rozmów. O emocjach związanych z jedzeniem. Kreśli opowieść od jedzenia w stołówkach do festiwalu kulinarnego, pikniku krakowskiego oraz własnego baru. Posłuchajcie!

Jeśli powyższe prelekcje Ci się podobają, to więcej możesz zobaczyć na stronie Zlot 2017 Latająca Szkoła. Z naszej strony będziemy Was informować o kolejnych wydarzeniach Latającej Szkoły, jak Zlot 2017 czy inne inspirujące działania Agaty Dutkowskiej.

Źródło: http://www.latajacaszkola.pl/zlot-2017-prelekcje/

Share.

About Author

?
?