Znacie Share Week 2017?

Share Week 2017 to jedyna w swoim rodzaju akcja wzajemnych poleceń twórców internetowych, podczas której ci, którzy na co dzień piszą, nagrywają podcasty lub vlogują mogą zarekomendować swoich ulubionych twórców czytelnikom. W tym roku dołączamy do niej po raz pierwszy!
* O idei i autorze Share Week – akcję wymyślił Andrzej Tucholski, jeden z najbardziej znanych bloggerów w Polsce.

Blogujemy już od 8 miesięcy!

W akcji poleceń twórców internetowych mogą wziąć udział ci, którzy sami powiększają blogosferę czy vlogosferę w naszym kraju. My od 8 miesięcy blogujemy dla Was, dzieląc się wiedzą, inspiracjami, doświadczeniem oraz przeprowadzając wywiady.

Wszystko po to, by więcej osób mogło z satysfakcją pracować, móc dumnie powiedzieć #pracujetamgdziechce, i realizować w życiu zawodowym swoje wielkie i mniejsze marzenia. Naszą misją jest wspierać Wasz rozwój zawodowy, który jest ważną składową naszego życia. Promujemy szukanie zdrowej równowagi między wysiłkiem i odpoczynkiem, czasem na pracę i dla osób bliskich, na zdobywanie kompetencji niezbędnych dla kariery oraz na rozwijanie swoich zainteresowań. Same nieustannie szukamy inspiracji i pomysłów na to, jak umiejętnie godzić te wszystkie przestrzenie… Dlatego dzisiaj przedstawiamy Wam polecenia blogów wcale nie związanych z życiem zawodowym, ale z naszą codziennością: nauką, poznawaniem świata i refleksją nad chwilą obecną.

Share Week 2017: nasze polecenia

  • NAUCZONA.PL – energia, pasja i prawdziwe zamiłowanie do zdobywania wiedzy, wobec którego nie da się przejść obojętnie. Danuta Kitowska zaraża entuzjazmem i jest najlepszym przykładem tego, że żadne doświadczenie życiowe nie zwalnia nas od uczenia się nowych rzeczy. Na blogu znajdziecie przede wszystkim motywację do efektywnej nauki ze zrozumieniem i rzetelną wiedzę o tym, jak się uczyć.

nauczona

 

  • TRAVELICIOUS.PL – jednym z najlepszych i najskuteczniejszych sposobów na oderwanie się od pracy są podróże. Na blogu ta teza nabiera nowego znaczenia i staje się rzeczywistym “przewodnikiem” po świecie. Znajdziecie tutaj ciekawe polecenia miejsc na świecie i w Polsce. Warto wyjechać choćby na weekend i nabrać oddechu w płuca!

travelicious

 

  • ARABELLAOBAKER.COM – niestandardowy, bardzo kobiecy punkt widzenia na tematy rozwoju zawodowego i codzienności. Zawsze z pazurem, z nieoczekiwanym zwrotem akcji i poczuciem humoru. Arabella daje do myślenia i nie owija w bawełnę. Jeśli szukacie świeżości w blogosferze, koniecznie zapoznajcie się z tym blogiem!

Arabella O'Baker

 

Dla nas nominowanie powyższych blogów jest ogromną radością – dzielimy się z Wami tym, co same uważamy za wartościowe i godne uwagi. Oczywiście blogów, z których czerpiemy, nie sposób zmieścić w trzech poleceniach, jednak Share Week ma swoje zasady. Czekamy z niecierpliwością na wyniki akcji!

Share.

About Author

?
?