Reanimacja marzeń – czas czytania 1:21 min

Reanimacja marzeń – o tym pisze dziś Agnieszka Kawula. W Twoje ręce oddajemy tekst pełen pomysłów i motywacji. Masz wrażenie, że jakieś z Twoich myśli, marzeń czy pragnień przykryło się kurzem zapomnienia i zaniedbania? Reanimacja marzeń jest w zasięgu ręki, przeczytaj, jak tego dokonać!

Reanimacja marzeń – odkurz zakurzone

Ciągle zaskakuję samą siebie. Kawula! To Ty?! Kto by pomyślał… Przestałam się mierzyć z całym światem, porównywać wyniki, podpatrywać, skakać wyżej i dalej. Przestałam oczekiwać od samej siebie, że mam być najlepsza.

Dwa miesiące temu podniosłam zasuszone marzenie z chodnika po którym przechadzały się tylko wygłodniałe duchy. Pocałowałam jak księżniczka żabę i nadzieja wskoczyła do serca. Zobaczymy gdzie razem zajdziemy. Pracuję nad marzeniem codziennie (choć od tylu lat jednocześnie…).

Reanimacja marzeń a talent

Jeśli ktoś Ci kiedyś powiedział, że do czegoś nie masz talentu, nie wierz mu! Jeśli ktoś Ci kiedyś powiedział, żebyś sobie odpuścił te różne głupoty, wyśmiej go i rób swoje! Jeśli ktoś Ci kiedyś powiedział, że daleko nie zajedziesz na tej swojej pasji, podziękuj mu, bo to on jest jednym z większych Twoich motywatorów…

Mnie powiedziano kiedyś wiele różnych rzeczy, że ta cała samodzielność to ściema, że z pisania się wyżyć nie da, że taniec to podejrzana sprawa, że samemu trudno wyżyć, że szczęście to mąż i stabilizacja, że kobieta w podróży to zginąć może, że jeszcze to i tamto. Każda jedna była fałszywa. Każdej jednej zdjęłam maskę i zobaczyłam jedynie kogoś, kto nie umie inaczej.

Reanimacja marzeń – co jest takie prawdziwie Twoje

Pożegnałam wszelkie postaci mego wewnętrznego życiowego dramatu i robię to, co czuję, że jest moje, a nie czyjeś. Choćbym miała żyć na tej planecie sama do końca życia… I robię to całą sobą. Inaczej nie ma sensu zaczynać… Bo tak jak robisz cokolwiek, tak robisz wszystko! Życie jest za krótkie by przeżyć je byle jak i na odwal się.

Przypomnij sobie te wszystkie marzenia, które chciałeś realizować jako dziecko. Co z nich dziś zostało? Ile umarło bo ktoś Ci coś powiedział i Ty mu uwierzyłeś? Co by było gdybyś sięgnął po te marzenia teraz? Nie musisz od razu dokonywać rewolucji. Ta zajdzie sama, cichuteńko i bezszelestnie… Po prostu wróć do siebie…

 

W tym tekście:

  1. Czy warto się porównywać do innych?
  2. Co zrobić jeśli ktoś Ci powie, że do czegoś się nie nadajesz?
  3. Jak dodać sobie odwagi?
  4. Co dają nam negatywne głosy z otoczenia?
  5. Jak pracować nad marzeniami?

Kolejne teksty Agnieszki Kawuli:

  1. Jestem szczęściarą a Ty?
  2. Multizawodowość – dlaczego nie?
  3. Dzień u Kawuli – jak jest być własnym szefem? 
  4. Zmiana życia, kraju, kariery, relacji
  5. Kim jest Agnieszka Kawula i co pisze

 

Share.

About Author

?
?