O nas

IDEA JOB-CHOICE.NET

Jesteś na stronie job-choice.net. - magazyn jest przeznaczony dla osób myślących o rozwoju zawodowym lub zmianie drogi zawodowej. To miejsce jest dla ciebie, jeśli chcesz czerpać radość z wykonywanej pracy, realizować w niej swoje talenty, jeśli chcesz inaczej niż dotąd podejść do szukania wymarzonego zawodu. Poszerzysz z nami swoje horyzonty, zobaczysz nowe możliwości, przeczytasz inspirujące teksty i wywiady. Świadomie spojrzysz na swoją sytuację oraz perspektywy jakie się przed tobą rysują. Zapraszamy do wspólnej podróży!

  • Pomagamy osobom na rozdrożu ścieżki zawodowej.
  • Pomagamy konsekwentnie zaplanować karierę.
  • Pokazujemy na przykładach jak pogodzić różne sfery życia.
  • Publikujemy ciekawe artykuły.
  • Zapraszamy Gości portalu do współpracy.

KTO TWORZY JOB-CHOICE.NET - O NAS

Treści na stronę job-choice.net tworzymy w duecie:

Małgorzata Brzeska i Monika Chochla

Jakiś czas temu nasze ścieżki się spotkały i zdecydowałyśmy się połączyć je w jedną wspólną drogę. Jak do tego doszło?

Ścieżka pierwsza:

studia elektronika i telekomunikacja, wyjazd zagraniczny, kontynuacja studiów w Niemczech, praktyka, praca, konferencje, praca naukowa, doktorat w koncernie we współpracy z uczelnią wyższą, zmiana pracy, zagraniczne wyjazdy, coaching, rodzicielstwo, współtworzenie firmy z branży IT, pomysł na portal job-choice.net i pracuję tam gdzie chce.

Ścieżka druga:

studia psychologiczne, wolontariat, praca w NGO na pełnych obrotach, doświadczenie wypalenia, freelancerstwo, projekty szkoleniowe i coachingowe, okres 300 zł miesięcznego dochodu, organizowanie eventów na 300-1500 osób, np. PAMI Polsko Amerykański Most Innowacji, wytrwałe szukanie i sprawdzanie drogi, pomysł na portal job-choice.net i pracuję tam gdzie chce.

To nasze ścieżki. Widzisz jak różne? Spotkałyśmy się w jednym miejscu i realizujemy wspólny projekt. Różne drogi mogą i Ciebie doprowadzić we właściwe miejsce.

Małgorzata Dr.-Ing., business coach i Monika - mgr psychologii, coach i trener.

gosia

Małgorzata Brzeska

Mgr elektroniki i telekomunikacji, Dr.-Ing. elektrotechniki. Coach, mentor, business manager i kierownik projektów. Większość życia zawodowego spędziła w obszarze automotiv. Przeszła drogę od inżyniera poprzez menadżera projektów do menadżera biznesu. Wiele lat pracowała w korporacjach (Siemens, Continental, Ficosa). Jest certyfikowanym coachem European Mentoring and Coaching Council (EMCC). Obecnie prowadzi job-choice.net. Oferuje coaching i mentoring biznesowy, strategiczny i life coaching.

 

monika

Monika Chochla

Mgr psychologii, trener kompetencji miękkich i coach, blogger oraz koordynator eventów. Posiada pięcioletnie doświadczenie w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń oraz w zarządzaniu zespołem i projektem (o charakterze głównie rozwojowym oraz eventowym). Jednocześnie rozwija ścieżkę indywidualnej pracy z Klientem w poradnictwie psychologicznym i coachingu - specjalizuje się w obszarze zmiany zawodowej, komunikacji oraz poczucia własnej wartości. Prowadzi wiele szkoleń z zakresu skutecznego poszukiwania pracy i postaw, jakie wspierają jej znalezienie i utrzymanie. Oferuje life coaching i doradztwo zawodowe.

FILOZOFIA JOB-CHOICE.NET

Niepokój lub spokój, mniej lub bardziej konkretne plany lub ich brak, rozdrażnienie lub ekscytacja i pytanie: “co robić zawodowo?” dosięga każdego z nas na różnym etapie życia. Zawodowe decyzje każdego z nas wynikają z różnych pobudek i powodów. Od pomysłu lub pomysłów na własny biznes, zrealizowanych lub nie, do pracy na etacie w małej firmie lub w korporacji. My wiemy, co to wszystko znaczy. Te drogi już za nami.

Teraz korzystając z doświadczenia i wiedzy związanej z rozwijaniem potencjału ludzkiego jesteśmy tu, by wspierać Cię w zmianach zawodowych. Skorzystaj z naszych zasobów i poszerzaj swoje horyzonty. Wierzymy, że zmiany są dobre i potrzebne.

Wszystkie zmiany zaczynają się od zmiany myślenia!

Follow my blog with Bloglovin

?
?