W ostatnio przeprowadzonej ankiecie powiedzieliście nam, że ciekawie by było, gdybyśmy informowały na bieżąco o wartościowych wydarzeniach. Zaczynamy!

Niezależnie od tego, czy szukasz nowych wyzwań w pracy na etacie, planujesz swój biznes lub już go rozwijasz, to z pewnością zainteresuje Cię wydarzenie, nad którym Patronat objął nasz portal job-choice.net.

11 marca (sobota) w Warszawie odbędzie się konferencja „Strefa Zmian – życie zawodowe”. To już III edycja konferencji pod szyldem #StrefaZmian. Konferencja skierowana jest do zarówno do osób, które poszukują nowych wyzwań w pracy etatowej, właścicieli mikrofirm, a także freelancerów.

Znakiem rozpoznawczym konferencji #StrefaZmian jest podział prelekcji na trzy strefy tematyczne.

Strefa zmian, czyli uczestnicy mają do dyspozycji

  • Strefę „Etat”,
  • Strefę „Własny biznes”
  • Strefę „Inspiracje”

W każdej ze stref zmian jednocześnie odbywać się będę prelekcje zaproszonych ekspertów. To uczestnik decyduje, w których wystąpieniach weźmie udział. Co więcej – może o tym decydować spontanicznie, w trakcie konferencji.

Skąd pomysł na taką formułę wydarzenia? Pytamy o to pomysłodawców konferencji, czyli socjolożkę Jadwigę Korzeniewską (Laboratorium Zmieniacza) oraz psychologa Igora Rotberga (Psychologia Współczesna).

– Iskrą do działania były konferencje, w których sami braliśmy udział jako uczestnicy. Nie opuszczało nas wrażenie, że często na tego typu eventach uczestnicy i ich potrzeby nie są najważniejsze. Stąd pomysł na stworzenie trzech stref tematycznych i na oddanie decyzji w ręce uczestników. Dzięki temu każdy uczestnik szyje program konferencji na miarę swoich potrzeb i możliwości. – mówi Jadwiga Korzeniewska

– Poprzez trzy strefy tematyczne, strefy zmian, dajemy uczestnikom możliwość zdobycia konkretnej, fachowej wiedzy z różnych obszarów życia zawodowego. Jednocześnie łączymy ludzi o różnych potrzebach i historiach, którzy mają możliwość wymieniać się doświadczeniami i zawierać nowe znajomości. Jest to szczególnie cenne dla właścicieli małych i młodych biznesów. – dodaje Igor Rotberg

Jakie tematy znajdą się wśród prelekcji?

Wśród prelekcji znajdą się takie tematy, jak audyt kariery, zasady tworzenia dobrego CV, łączenie pracy etatowej z własną działalnością, prawne aspekty własnej działalności, organizacja pracy freelancera, budowanie silnej marki eksperckiej (także poprzez prowadzenie bloga), wycena własnych usług. Nie zabraknie także tematów trudnych jako wypalenie zawodowe czy też radzenie sobie w sytuacji kryzysu, porażki. W Strefie „Inspiracji” dodatkowo będzie można także posłuchać historii „z życia wziętych”, gdzie swoimi doświadczeniami dzielić się będą osoby, które odniosły sukces w realiach polskiego biznesu.

Serdecznie polecamy konferencję “Strefa Zmian” i ciekawe jesteśmy Waszych wrażeń. Zapisy oraz więcej informacji znajdziecie pod linkiem Strefa Zmian.

Share.

About Author

?
?