Konferencja, kongres czy warsztaty? Skorzystaj z majowych możliwości rozwoju!

Przed nami długi majowy weekend, podczas którego warto porządnie odpocząć, szykując się na przyjęcie potężnej dawki rozwoju i wiedzy, która może być przydatna w szukaniu i kroczeniu właściwą ścieżką zawodową. Oferta wielu organizacji w nadchodzącym miesiącu jest bardzo bogata: w maju odbywa się Międzynarodowy Tydzień Coachingu, co w wielu miastach oznacza okazję do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach i wykładach rozwojowych. Tym, którzy są zainteresowani szeroko pojętym designem – od architektury i przedmiotów użytkowych po projektowanie usług i rozwiązań problemów społecznych – polecamy szczególnie Design Thinking Week, odbywający się również w kilku polskich miastach jednocześnie.

W tym miesiącu nie zabraknie też Targów Pracy, cyklicznych spotkań z pracodawcami, które przybliżają ich wizerunek i wymagania potencjalnym pracownikom, a także konferencji poświęconych konkretnym wyzwaniom współczesnych organizacji. Tu wyróżnia się konferencja Profectus, organizowana w Krakowie już po raz szósty. Przeznaczona dla trenerów, coachów, nauczycieli, osób pracujących w organizacjach uczących się i zainteresowanych radzeniem sobie z kryzysami, oferuje wartościowe wykłady i kilkugodzinne warsztaty. Nie przegapcie także Kongresu Inspiracji i Kongresu Gospodarczego – każdy z nich wniesie świeże spojrzenie na kwestie motywacji, problemów biznesowych i sposobów ich rozwiązywania.

Poniższa lista prezentuje listę konferencji i wydarzeń rozwojowych w tym miesiącu w kolejności chronologicznej:

Jak rzeczywiście skorzystać z tych wydarzeń?

Warto zacząć od zapytania samego siebie: PO CO TAM IDĘ? Co mi to da? Co chcę osiągnąć przez udział w tym wydarzeniu? Odpowiedzi na to pytanie mogą doprowadzić nas do zdecydowanej decyzji o wzięciu udziału w proponowanym spotkaniu, lub do zajęcia się w tym czasie czymś, co szybciej przybliży nas do naszych celów. Więcej wskazówek znajdziecie w artykule “Konferencje biznesowe: czy warto w nich uczestniczyć i jak wybrać wartościową?”.

Mamy nadzieję, że nadchodzący miesiąc maj będzie dla Was obfity w nowe inspiracje!

 

 

Share.

About Author

?
?