W sierpniu 2016 uruchomiłyśmy oficjalnie job-choice.net. Podsumowania roczne i plany noworoczne nie są jeszcze nasza tradycją.

Rok 2016 był dla nas wyjątkowy, ponieważ w sierpniu pokazałyśmy nasz dojrzewający projekt światu i spotkałyśmy się z naprawdę licznymi wyrazami wsparcia i zainteresowania z Waszej strony! Przede wszystkim serdecznie Wam dziękujemy za liczne wizyty i powroty na łamy naszej strony www.job-choice.net, za wszystkie komentarze do artykułów i wpisów na naszym profilu facebook oraz za te wysłane przez formularz kontaktowy. Dzięki nim wiemy, jak ważne dla Was tematy poruszamy i jesteśmy bardzo szczęśliwe, że możemy tak właśnie działać.

Przyświeca nam idea zadowolenia z pracy, niezależnie, czy jest to praca na etacie czy tez na własny rachunek, z domu, z biura, czy tez remote, czyli praca zdalna.

Jak my same pracujemy? 

 Pewnie jeszcze większość z Was nas nie zna, co nadrobimy na pewno w nadchodzącym roku.

Pracujemy zdalnie: jedna z nas z Krakowa i Kolbuszowej, a druga z Monachium i Sopotu. O naszych drogach możesz przeczytać w części strony O NAS. 

Jesteśmy zwolennikami pracy zdalnej i uważamy, że dla dużej części zawodów to już nie tylko nowy trend a przyszłość. Dlatego w tym roku powstała na Facebooku grupa jednocząca osoby pracujące zdalnie, umożliwiająca wymianę ofert pracy i motywowanie się do kolejnych sukcesów. Serdecznie zapraszamy Grupa osób pracujących zdalnie, wsparcie, oferty pracy i oferty usług.

Co można znaleźć na job-choice.net?

Artykuły o pracy: 

Artykuły gościnne: 

Wywiady: 

Rok 2016 w liczbach:

Co szykujemy dla Was w nowym 2017 roku?

  • dalszy ciąg artykułów o pracy, o poszukiwaniu optymalnego zajęcia, praktyczne porady i ćwiczenia
  • nowe wywiady tematyczne z osobami mniej i bardziej znanymi w kategoriach zmiany zawodowej i aktywności młodych osób na rynku pracy
  • podcasty – nagrania tekstów, które dla Was piszemy, by były możliwe do odsłuchania
  • kurs online wspierający osoby szukające nowej pracy
  • wyjście do świata offline – warsztaty weekendowe pozwalające odnaleźć i nazwać swój zawodowy potencjał
  • rozwój grupy facebook o pracy zdalnej grupa na facebook dla osób zainteresowanych praca zdalną
  • esencja wartościowych lektur
  • reorganizacja treści na stronie a może nowy wygląd strony …

Jesteśmy otwarte na Wasze pomysły i sugestie, czego potrzebujecie od nas więcej, aby być bardziej zadowolonym z pracy i owocnie przejść przez etap zmiany zawodowej. Do usłyszenia w 2017! 🙂

Na 2017 rok życzymy wszystkim abyście mogli dążyć do takiej sytuacji lub już mogli powiedzieć #PRACUJETAMGDZIECHCE !

Share.

About Author

?
?