Co u nas słychać?

Jeśli zastanawiacie się, skąd taka długa przerwa w dodawaniu postów, ten wpis nieco Wam rozjaśni. Co u nas słychać? Dlaczego jest nas tu mniej? Odpowiedzi są trzy i to wcale nieoczywiste: winne temu są truskawki, gorączka i skoki rozwojowe!

Majówka pod znakiem truskawek

Kwietniowy czas świąt i długa majówka oznaczały dla nas porządny wypoczynek. Najgłębiej regenerujemy się na łonie natury, więc każda z nas spędziła wiele dni w otoczeniu zielonych lasów, pól i łąk. Bose stopy na trawie, truskawki zrywane prosto z krzaka, góry i świeże powietrze to nasz przepis na udany urlop w ciągu pracowitego miesiąca 🙂 Mamy też kilka sprawdzonych sposobów na zatrzymanie tej wakacyjnej energii na dłużej!

Gorączka nie tylko sobotniej nocy

Prozaicznym powodem naszej mniejszej aktywności na job-choice.net są także infekcje i choroby. Wiosna dała nam się odczuć jako kapryśna pani, sypiąca coraz to nowymi wirusami, podwyższoną temperaturą i koniecznością zawieszenia wszelkich działań na rzecz zaszycia się pod kołdrą. A może ta gorączka to był objaw radości, że po tak długiej zimie, nareszcie przyszły wiosenne podmuchy wiatru?

Takie życie

Przez te kilka miesięcy bardzo wyraźnie zrozumiałyśmy, że są powody zatrzymujące świat w miejscu. Nieważne, że powinnyśmy dodać post, że mamy zaplanowane mnóstwo pracy… Jesteśmy mamami dzieci 0-3, co oznacza, że ich rozwój i zdrowie wyznaczają teraz nasz rytm pracy bardziej niż kalendarz z listą TO DO. Ciągnące się infekcje, skoki rozwojowe związane ze zwiększoną potrzebą bliskości mamy nieco nas “pokonały”. A może inaczej: wybrałyśmy dzieci i czas z nimi.

Decyzja o odłożeniu na jakiś czas prowadzenia portalu nie była prosta. W takich momentach zaczynamy od tego, co jest dla nas najważniejsze i co tak naprawdę tutaj realizujemy. Wsłuchałyśmy się w nasze potrzeby: odpoczynku, wspólnego czasu z rodziną, zadbania o ciało. Po raz kolejny spojrzałyśmy na naszą misję zawodową i życiową. Odpowiedź na pytanie, czym zająć się w pierwszej kolejności, przyszła sama…

Chcecie więcej takich wpisów? Chcecie wiedzieć, co u nas słychać nawet, gdy mniej się ujawniamy na blogu? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Share.

About Author

?
?